Çankırı’da 18-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Tuz Festivali için Çankırı’ya gelen Türkiye Aşçılar Birliği Federasyonu üyeleri ile Ankara Kulübü Derneği Seğmenleri, Sandıklı Yarenleri ve Simav Sarı-Mor Zeybekler Yarenleri Darülhadis İslami Araştırmalar Merkez Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Misafirlere, Merkez görevlisi Kadri Sargın tarafından Darülhadis ve Mevlevihane’nin tarihi ile ilgili bilgi verildi.
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/darulhadis/WhatsApp Görsel 2023-08-21 saat 09.50.20.jpg22.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/darulhadis/WhatsApp Görsel 2023-08-21 saat 09.50.19.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/darulhadis/WhatsApp Görsel 2023-08-21 saat 09.50.20.jpg)
![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/darulhadis/WhatsApp Görsel 2023-08-21 saat 09.50.34.jpg)